1.A liga - PAMAKO - finálová skupina

Tabulka



2024-04-27 kolo: 1


PořadíDružstvoZápasůVitězstvíRemízProherSkóreBody
 1 FC Diko220012 - 46
 2 FC Laguna220011 - 86
 3 Primaklima FS210117 - 73
 4 TFT Edera Pardubice210110 - 63
 5 Kryvbass21017 - 73
 6 AK Dřeváci20113 - 81
 7 FC Čemus20112 - 91
 8 Vatikán20023 - 160

2024-05-12 kolo: 2


PořadíDružstvoZápasůVitězstvíRemízProherSkóreBody
 1 FC Diko440042 - 812
 2 FC Laguna440023 - 1312
 3 Primaklima FS430136 - 99
 4 Kryvbass420213 - 216
 5 TFT Edera Pardubice410312 - 143
 6 Vatikán41039 - 343
 7 AK Dřeváci40135 - 211
 8 FC Čemus40137 - 271

2024-05-25 kolo: 3


PořadíDružstvoZápasůVitězstvíRemízProherSkóreBody
 1 FC Diko660048 - 918
 2 FC Laguna650126 - 1615
 3 Primaklima FS640243 - 1912
 4 Kryvbass640227 - 2812
 5 FC Čemus611416 - 354
 6 AK Dřeváci611412 - 324
 7 TFT Edera Pardubice610519 - 233
 8 Vatikán610514 - 433

Rozlosování



1.kolo Sobota 27-4-2024
8:00 FC DikoTFT Edera Pardubice3 : 2
Strelci:  Jiráský Michal 1,  Štědrý Ondřej 1,  Vodvárka Roman 1 Řehák Marek 1,  Semínko David 1 
9:00 FC LagunaPrimaklima FS5 : 4
Strelci:  Kirchner Tomáš 1,  Rosůlek Jan 1,  Šibal Dominik 2,  Unger Jaroslav 1 Müller Patrik 1,  Pitterle Jan 1,  Plačko Tomáš 2 
10:00 FC DikoFC Čemus9 : 2
Strelci:  Felkl Petr 2,  Kubát Jaroslav 1,  Kubík Filip 1,  Lipavský Tomáš 3,  Štědrý Ondřej 1,  Vodvárka Roman 1 Straka Jaroslav 2 
11:00 FC LagunaKryvbass6 : 4
Strelci:  Ráliš Martin 1,  Rosůlek Jan 1,  Šibal Dominik 2,  Vágner Jakub 2 Antonijević Zoran 1,  Danilyuk Denis  1,  Rosko Roman 2 
8:00 FC ČemusAK Dřeváci0 : 0
Strelci:  
9:00 KryvbassVatikán3 : 1
Strelci:  Filipiuk Rostyslav 1,  Kiják Milán 2 Havelka Martin 1 
10:00 TFT Edera PardubiceAK Dřeváci8 : 3
Strelci:  Fotul Daniel 3,  Lát David 1,  Řehák Marek 1,  Semínko David 3 Horák Adam 1,  Sedláček Radek 1,  Tuhý Filip 1 
11:00 Primaklima FSVatikán13 : 2
Strelci:  Daněk Lukáš 1,  Müller Patrik 6,  Petružálek Jan 2,  Pitterle Jan 1,  Plačko Tomáš 3 Havelka Martin 1,  Zmítko Marek 1 
2.kolo Nedele 12-5-2024
8:00 FC DikoVatikán17 : 2
Strelci:  Hrubý Vítězslav 1,  Kubát Jaroslav 6,  Lipavský Tomáš 3,  Merkl Lukáš 3,  Merkl Ondřej 2,  Štědrý Ondřej 2 Pavlov Alexandr 1,  Zelenka Radek 1 
9:00 FC LagunaFC Čemus7 : 4
Strelci:  Ráliš Martin 1,  Ráliš David 2,  Stránský Josef 4 Blažek Aleš 1,  Petružálek Lukáš 1,  Sotona Dominik 1,  Straka Jaroslav 1 
10:00 FC DikoKryvbass13 : 2
Strelci:  Merkl Ondřej 3,  Kubát Jaroslav 4,  Štědrý Ondřej 1,  Slavík Jakub 2,  Merkl Lukáš 3 Rosko Roman 1,  Danilyuk Denis  1 
11:00 FC LagunaAK Dřeváci5 : 1
Strelci:  Hanč Luděk 1,  Ráliš David 2,  Stránský Josef 1,  Unger Jaroslav 1 Karela Stanislav 1 
8:00 TFT Edera PardubiceKryvbass1 : 4
Strelci:  Hruška Martin 1 Hudenko Vadym 1,  Chornous Oleksandr 1,  Rosko Roman 2 
9:00 AK DřeváciPrimaklima FS1 : 8
Strelci:  Karela Stanislav 1 Daněk Lukáš 2,  Křenek Michal 1,  Müller Patrik 2,  Perný Tomáš 1,  Pitterle Jan 1,  Vávra Michael 1 
10:00 TFT Edera PardubiceVatikán1 : 4
Strelci:  Stanek Michal 1 Pavlov Alexandr 1,  Zelenka Radek 2,  Zmítko Marek 1 
11:00 FC ČemusPrimaklima FS1 : 11
Strelci:  Jelínek Filip 1 Daněk Lukáš 3,  Müller Patrik 6,  Petružálek Jan 1,  Plačko Tomáš 1 
3.kolo Sobota 25-5-2024
8:00 FC ČemusVatikán5 : 3
Strelci:  Kříž Jaroslav 1,  Růžička Milan 1,  Straka Jaroslav 3 Klouček Martin 1,  Kudrnáč Michal 1,  Plachý Miroslav 1 
9:00 FC DikoPrimaklima FS4 : 0
Strelci:  Hrubý Vítězslav 2,  Jiráský Michal 1,  Štědrý Ondřej 1 
10:00 FC ČemusKryvbass4 : 5
Strelci:  Petružálek Lukáš 2,  Straka Jaroslav 2 Filipiuk Rostyslav 1,  Hudenko Vadym 1,  Kiják Milán 3 
11:00 FC DikoFC Laguna2 : 1
Strelci:  Hrubý Vítězslav 1,  Slavík Jakub 1 Šibal Dominik 1 
8:00 AK DřeváciKryvbass3 : 9
Strelci:  Peřina Jakub 1,  Karela Stanislav 1,  Sedláček Radek 1 Antonijević Zoran 1,  Domin Kostiantyn 1,  Filipiuk Rostyslav 2,  Kiják Milán 3,  Rosko Roman 2 
9:00 TFT Edera PardubiceFC Laguna1 : 2
Strelci:  Semínko David 1 Kirchner Tomáš 1,  Stránský Josef 1 
10:00 AK DřeváciVatikán4 : 2
Strelci:  Karela Stanislav 2,  Tuhý Filip 1,  Urban Jiří 1 Klouček Martin 1,  Kudrnáč Michal 1 
11:00 TFT Edera PardubicePrimaklima FS6 : 7
Strelci:  Semínko David 3,  Tesař Jiří 1,  Fotul Daniel 2 Daněk Lukáš 1,  Mach Zdeněk 2,  Müller Patrik 3,  Perný Tomáš 1 
4.kolo Sobota 8-6-2024
8:00 Primaklima FSKryvbass .  :  . 
9:00 TFT Edera PardubiceFC Čemus .  :  . 
10:00 FC LagunaVatikán .  :  . 
11:00 FC DikoAK Dřeváci .  :  . 

Křížová tabulka




1 2 3 4 5 6 7 8
1 Kryvbass
PODZIM
JARO
5  :  4
9  :  3
3  :  1
  :  
4  :  1
2  :  13
4  :  6
2 FC Čemus
4  :  5
PODZIM
JARO
0  :  0
5  :  3
1  :  11
  :  
2  :  9
4  :  7
3 AK Dřeváci
3  :  9
0  :  0
PODZIM
JARO
4  :  2
1  :  8
3  :  8
  :  
1  :  5
4 Vatikán
1  :  3
3  :  5
2  :  4
PODZIM
JARO
2  :  13
4  :  1
2  :  17
  :  
5 Primaklima FS
  :  
11  :  1
8  :  1
13  :  2
PODZIM
JARO
7  :  6
0  :  4
4  :  5
6 TFT Edera Pardubice
1  :  4
  :  
8  :  3
1  :  4
6  :  7
PODZIM
JARO
2  :  3
1  :  2
7 FC Diko
13  :  2
9  :  2
  :  
17  :  2
4  :  0
3  :  2
PODZIM
JARO
2  :  1
8 FC Laguna
6  :  4
7  :  4
5  :  1
  :  
5  :  4
2  :  1
1  :  2
PODZIM
JARO

Góly, ŽK, ČK




Seřazeno dle počtu golůSeřazeno dle družstev a počtu golů
jméno družstvo góly ŽK ČK
Müller PatrikPrimaklima FS1800
Kubát JaroslavFC Diko1100
Kiják MilánKryvbass800
Semínko DavidTFT Edera Pardubice800
Straka JaroslavFC Čemus800
Daněk LukášPrimaklima FS700
Rosko RomanKryvbass700
Lipavský TomášFC Diko600
Merkl LukášFC Diko600
Plačko TomášPrimaklima FS600
Štědrý OndřejFC Diko600
Stránský JosefFC Laguna610
Fotul DanielTFT Edera Pardubice500
Karela StanislavAK Dřeváci510
Merkl OndřejFC Diko500
Šibal DominikFC Laguna510
Filipiuk RostyslavKryvbass400
Hrubý VítězslavFC Diko400
Ráliš DavidFC Laguna400
Petružálek LukášFC Čemus300
Petružálek JanPrimaklima FS300
Pitterle JanPrimaklima FS300
Slavík JakubFC Diko300
Zelenka RadekVatikán300
Antonijević ZoranKryvbass200
Danilyuk Denis Kryvbass200
Felkl PetrFC Diko200
Havelka MartinVatikán200
Hudenko VadymKryvbass200
Jiráský MichalFC Diko200
Kirchner TomášFC Laguna200
Klouček MartinVatikán200
Kudrnáč MichalVatikán200
Mach ZdeněkPrimaklima FS200
Pavlov AlexandrVatikán200
Perný TomášPrimaklima FS200
Ráliš MartinFC Laguna200
Řehák MarekTFT Edera Pardubice200
Rosůlek JanFC Laguna200
Sedláček RadekAK Dřeváci200
Tuhý FilipAK Dřeváci200
Unger JaroslavFC Laguna200
Vágner JakubFC Laguna200
Vodvárka RomanFC Diko200
Zmítko MarekVatikán200
Blažek AlešFC Čemus100
Chornous OleksandrKryvbass100
Domin KostiantynKryvbass100
Hanč LuděkFC Laguna100
Horák AdamAK Dřeváci110
Hruška MartinTFT Edera Pardubice100
Jelínek FilipFC Čemus110
Křenek MichalPrimaklima FS100
Kříž JaroslavFC Čemus100
Kubík FilipFC Diko100
Lát DavidTFT Edera Pardubice100
Peřina JakubAK Dřeváci100
Plachý MiroslavVatikán100
Růžička MilanFC Čemus100
Sotona DominikFC Čemus100
Stanek MichalTFT Edera Pardubice100
Tesař JiříTFT Edera Pardubice100
Urban JiříAK Dřeváci100
Vávra MichaelPrimaklima FS100
Bartaloš DanielFC Diko000
Bursa JiříVatikán000
Chmelař PetrFC Čemus000
Chvála MilošTFT Edera Pardubice000
Czeszewski DominikTFT Edera Pardubice000
Dalecký AdamAK Dřeváci000
Fizek RenéFC Diko000
Formáček DavidFC Diko010
Haan DavidTFT Edera Pardubice000
Hajník OndřejTFT Edera Pardubice000
Hanč LukášFC Laguna000
Hanč MatyášFC Laguna000
Hlavatý MartinFC Laguna000
Hlavena TomášVatikán000
Hofman TomášPrimaklima FS000
Horák TomášFC Čemus000
Hrnčíř JiříFC Čemus000
Jedlička TomášTFT Edera Pardubice000
Jiran DavidPrimaklima FS000
Kaluža MiroslavFC Čemus000
Kaluža VojtěchFC Čemus000
Klír JonášTFT Edera Pardubice000
Kmetík PavelFC Čemus000
Kouba MatějTFT Edera Pardubice000
Krátký LukášTFT Edera Pardubice000
Marel FilipAK Dřeváci000
Martančík MarcelKryvbass000
Mičjan VlastimilFC Laguna000
Münzberger PetrFC Laguna000
Necid MilanAK Dřeváci000
Novotný JiříFC Diko000
Ovčačík JanFC Diko000
Prokůpek MilanFC Čemus000
Prokůpek ZdeněkVatikán000
Pšenička JiříTFT Edera Pardubice000
Puskás MichalAK Dřeváci000
Puskás TomášAK Dřeváci000
Řeháček FilipAK Dřeváci000
Rek JakubPrimaklima FS000
Řezníček RadekTFT Edera Pardubice000
Richter JiříAK Dřeváci000
Rožek EmanuelTFT Edera Pardubice000
Samčenko MichalFC Laguna000
Šindelář RadekFC Čemus000
Šmeral PetrFC Laguna000
Šprinc KarelKryvbass000
Tesař MartinTFT Edera Pardubice000
Tluka JaroslavVatikán000
Tulach MartinFC Laguna010
Václavek JindřichFC Laguna000
Vamberský FilipFC Diko000
Veselý MichalVatikán000
Vlasák MilanAK Dřeváci000
Vosyka PavelVatikán000
Žák MichalKryvbass000
Zubov VolodymyrKryvbass000
jméno družstvo góly ŽK ČK
Karela StanislavAK Dřeváci510
Sedláček RadekAK Dřeváci200
Tuhý FilipAK Dřeváci200
Horák AdamAK Dřeváci110
Peřina JakubAK Dřeváci100
Urban JiříAK Dřeváci100
Dalecký AdamAK Dřeváci000
Marel FilipAK Dřeváci000
Necid MilanAK Dřeváci000
Puskás MichalAK Dřeváci000
Puskás TomášAK Dřeváci000
Řeháček FilipAK Dřeváci000
Richter JiříAK Dřeváci000
Vlasák MilanAK Dřeváci000
Straka JaroslavFC Čemus800
Petružálek LukášFC Čemus300
Blažek AlešFC Čemus100
Jelínek FilipFC Čemus110
Kříž JaroslavFC Čemus100
Růžička MilanFC Čemus100
Sotona DominikFC Čemus100
Chmelař PetrFC Čemus000
Horák TomášFC Čemus000
Hrnčíř JiříFC Čemus000
Kaluža MiroslavFC Čemus000
Kaluža VojtěchFC Čemus000
Kmetík PavelFC Čemus000
Prokůpek MilanFC Čemus000
Šindelář RadekFC Čemus000
Kubát JaroslavFC Diko1100
Lipavský TomášFC Diko600
Merkl LukášFC Diko600
Štědrý OndřejFC Diko600
Merkl OndřejFC Diko500
Hrubý VítězslavFC Diko400
Slavík JakubFC Diko300
Felkl PetrFC Diko200
Jiráský MichalFC Diko200
Vodvárka RomanFC Diko200
Kubík FilipFC Diko100
Bartaloš DanielFC Diko000
Fizek RenéFC Diko000
Formáček DavidFC Diko010
Novotný JiříFC Diko000
Ovčačík JanFC Diko000
Vamberský FilipFC Diko000
Stránský JosefFC Laguna610
Šibal DominikFC Laguna510
Ráliš DavidFC Laguna400
Kirchner TomášFC Laguna200
Ráliš MartinFC Laguna200
Rosůlek JanFC Laguna200
Unger JaroslavFC Laguna200
Vágner JakubFC Laguna200
Hanč LuděkFC Laguna100
Hanč LukášFC Laguna000
Hanč MatyášFC Laguna000
Hlavatý MartinFC Laguna000
Mičjan VlastimilFC Laguna000
Münzberger PetrFC Laguna000
Samčenko MichalFC Laguna000
Šmeral PetrFC Laguna000
Tulach MartinFC Laguna010
Václavek JindřichFC Laguna000
Kiják MilánKryvbass800
Rosko RomanKryvbass700
Filipiuk RostyslavKryvbass400
Antonijević ZoranKryvbass200
Danilyuk Denis Kryvbass200
Hudenko VadymKryvbass200
Chornous OleksandrKryvbass100
Domin KostiantynKryvbass100
Martančík MarcelKryvbass000
Šprinc KarelKryvbass000
Žák MichalKryvbass000
Zubov VolodymyrKryvbass000
Müller PatrikPrimaklima FS1800
Daněk LukášPrimaklima FS700
Plačko TomášPrimaklima FS600
Petružálek JanPrimaklima FS300
Pitterle JanPrimaklima FS300
Mach ZdeněkPrimaklima FS200
Perný TomášPrimaklima FS200
Křenek MichalPrimaklima FS100
Vávra MichaelPrimaklima FS100
Hofman TomášPrimaklima FS000
Jiran DavidPrimaklima FS000
Rek JakubPrimaklima FS000
Semínko DavidTFT Edera Pardubice800
Fotul DanielTFT Edera Pardubice500
Řehák MarekTFT Edera Pardubice200
Hruška MartinTFT Edera Pardubice100
Lát DavidTFT Edera Pardubice100
Stanek MichalTFT Edera Pardubice100
Tesař JiříTFT Edera Pardubice100
Chvála MilošTFT Edera Pardubice000
Czeszewski DominikTFT Edera Pardubice000
Haan DavidTFT Edera Pardubice000
Hajník OndřejTFT Edera Pardubice000
Jedlička TomášTFT Edera Pardubice000
Klír JonášTFT Edera Pardubice000
Kouba MatějTFT Edera Pardubice000
Krátký LukášTFT Edera Pardubice000
Pšenička JiříTFT Edera Pardubice000
Řezníček RadekTFT Edera Pardubice000
Rožek EmanuelTFT Edera Pardubice000
Tesař MartinTFT Edera Pardubice000
Zelenka RadekVatikán300
Havelka MartinVatikán200
Klouček MartinVatikán200
Kudrnáč MichalVatikán200
Pavlov AlexandrVatikán200
Zmítko MarekVatikán200
Plachý MiroslavVatikán100
Bursa JiříVatikán000
Hlavena TomášVatikán000
Prokůpek ZdeněkVatikán000
Tluka JaroslavVatikán000
Veselý MichalVatikán000
Vosyka PavelVatikán000

Kontumace




DružstvoKontumací
 FC Diko0
 FC Laguna0
 Primaklima FS0
 Kryvbass0
 FC Čemus0
 AK Dřeváci0
 TFT Edera Pardubice0
 Vatikán0

Soupiska


  • AK Dřeváci
    >> Tisk soupisky <<
       jméno  ročník   osobní číslo    
    1. DALECKÝ Adam  2000  1003533  * 
    2. HORÁK Adam  1986  1003357  * 
    3. KARELA Stanislav  1992  1002033  * 
    4. MAREL Filip  2000  1003437  * 
    5. NECID Milan  1986  1003718  * 
    6. PEŘINA Jakub  1994  1002865  * 
    7. PUSKÁS Michal  1989  1002819  * 
    8. PUSKÁS Tomáš  1988  1002820  * 
    9. RICHTER Jiří  1998  1003655  * 
    10. ŘEHÁČEK Filip  1999  1003532  * 
    11. SEDLÁČEK Radek  1994  1003345  * 
    12. TUHÝ Filip  1983  1003141  * 
    13. URBAN Jiří  1986  1003142  * 
    14. VLASÁK Milan  1988  1001224  * 
  • FC Čemus
    >> Tisk soupisky <<
       jméno  ročník   osobní číslo    
    1. BLAŽEK Aleš  1992  1003055  * 
    2. HORÁK Tomáš  1991  1003627  * 
    3. HRNČÍŘ Jiří  1991  1003315  * 
    4. CHMELAŘ Petr  1982  1003626  * 
    5. JELÍNEK Filip  2004  1003734  * 
    6. KALUŽA Miroslav  1975  1003596  * 
    7. KALUŽA Vojtěch  2000  1003597  * 
    8. KMETÍK Pavel  1998  1003554  * 
    9. KŘÍŽ Jaroslav  1979  1003667  * 
    10. PETRUŽÁLEK Lukáš  1995  1003316  * 
    11. PROKŮPEK Milan  1993  1003051  * 
    12. RŮŽIČKA Milan  1994  1003178  * 
    13. SOTONA Dominik  1998  1003515  * 
    14. STRAKA Jaroslav  2004  1003733  * 
    15. ŠINDELÁŘ Radek  1994  1003516  * 
  • FC Diko
    >> Tisk soupisky <<
       jméno  ročník   osobní číslo    
    1. BARTALOŠ Daniel  1998  1003668  * 
    2. FELKL Petr  1997  1003217  * 
    3. FIZEK René  1968  1000447  * 
    4. FORMÁČEK David  1997  1003408  * 
    5. HRUBÝ Vítězslav  1994  1003354  * 
    6. JIRÁSKÝ Michal  1993  1003736  * 
    7. KUBÁT Jaroslav  1995  1003085  * 
    8. KUBÍK Filip  1996  1002601  * 
    9. LIPAVSKÝ Tomáš  1993  1003395  * 
    10. MERKL Lukáš  1991  1003083  * 
    11. MERKL Ondřej  1989  1003084  * 
    12. NOVOTNÝ Jiří  1996  1003425  * 
    13. OVČAČÍK Jan  1993  1003475  * 
    14. SLAVÍK Jakub  1998  1003198  * 
    15. ŠTĚDRÝ Ondřej  1995  1003086  * 
    16. VAMBERSKÝ Filip  1997  1003205  * 
    17. VODVÁRKA Roman  1978  1003487  * 
  • TFT Edera Pardubice
    >> Tisk soupisky <<
       jméno  ročník   osobní číslo    
    1. CZESZEWSKI Dominik  2001  1003743  * 
    2. FOTUL Daniel  1996  1003254  * 
    3. HAAN David  1981  1000529  * 
    4. HAJNÍK Ondřej  2002  1003613  * 
    5. HRUŠKA Martin  2002  1003484  * 
    6. CHVÁLA Miloš  1990  1003376  * 
    7. JEDLIČKA Tomáš  1992  1003612  * 
    8. KLÍR Jonáš  1994  1003593  * 
    9. KOUBA Matěj  1995  1003372  * 
    10. KRÁTKÝ Lukáš  1993  1003200  * 
    11. LÁT David  1998  1003373  * 
    12. PŠENIČKA Jiří  1996  1003329  * 
    13. ROŽEK Emanuel  1999  1003358  * 
    14. ŘEHÁK Marek  1997  1002922  * 
    15. ŘEZNÍČEK Radek  2001  1003742  * 
    16. SEMÍNKO David  1994  1003332  * 
    17. STANEK Michal  1996  1003472  * 
    18. TESAŘ Jiří  1977  1000469  * 
    19. TESAŘ Martin  1982  1003327  * 
  • Kryvbass
    >> Tisk soupisky <<
       jméno  ročník   osobní číslo    
    1. ANTONIJEVIĆ Zoran  1993  1003302  * 
    2. DANILYUK Denis   1995  1003272  * 
    3. DOMIN Kostiantyn  1984  1003276  * 
    4. FILIPIUK Rostyslav  1985  1003218  * 
    5. HUDENKO Vadym  1998  1003498  * 
    6. CHORNOUS Oleksandr  1987  1003239  * 
    7. KIJÁK Milán  1993  1003157  * 
    8. MARTANČÍK Marcel  1982  1003559  * 
    9. ROSKO Roman  2002  1003735  * 
    10. ŠPRINC Karel  1987  1003646  * 
    11. ZUBOV Volodymyr  1988  1003207  * 
    12. ŽÁK Michal  1985  1003598  * 
  • Vatikán
    >> Tisk soupisky <<
       jméno  ročník   osobní číslo    
    1. BURSA Jiří  1979  1001600  * 
    2. HAVELKA Martin  2000  1003607  * 
    3. HLAVENA Tomáš  1981  1000825  * 
    4. KLOUČEK Martin  1982  1003560  * 
    5. KUDRNÁČ Michal  1979  1002811  * 
    6. PAVLOV Alexandr  1985  1003431  * 
    7. PLACHÝ Miroslav  1994  1002902  * 
    8. PROKŮPEK Zdeněk  2000  1003737  * 
    9. TLUKA Jaroslav  1982  1003344  * 
    10. VESELÝ Michal  1999  1003721  * 
    11. VOSYKA Pavel  2001  1003589  * 
    12. ZELENKA Radek  1991  1003173  * 
    13. ZMÍTKO Marek  1985  1001491  * 
  • Primaklima FS
    >> Tisk soupisky <<
       jméno  ročník   osobní číslo    
    1. DANĚK Lukáš  1987  1002808  * 
    2. HOFMAN Tomáš  1990  1003317  * 
    3. JIRAN David  1993  1003722  * 
    4. KŘENEK Michal  1987  1003226  * 
    5. MACH Zdeněk  1992  1003539  * 
    6. MÜLLER Patrik  1998  1002485  * 
    7. PERNÝ Tomáš  1986  1002256  * 
    8. PETRUŽÁLEK Jan  1987  1000659  * 
    9. PITTERLE Jan  1988  1002807  * 
    10. PLAČKO Tomáš  1992  1003540  * 
    11. REK Jakub  1999  1003062  * 
    12. VÁVRA Michael  1991  1003004  * 
  • FC Laguna
    >> Tisk soupisky <<
       jméno  ročník   osobní číslo    
    1. HANČ Luděk  1974  1000513  * 
    2. HANČ Matyáš  2004  1003565  * 
    3. HANČ Lukáš  1992  1003723  * 
    4. HLAVATÝ Martin  1991  1002985  * 
    5. KIRCHNER Tomáš  2003  1003666  * 
    6. MIČJAN Vlastimil  1983  1000477  * 
    7. MÜNZBERGER Petr  1986  1000823  * 
    8. RÁLIŠ Martin  1995  1003424  * 
    9. RÁLIŠ David  2002  1003494  * 
    10. ROSŮLEK Jan  1993  1002614  * 
    11. SAMČENKO Michal  1976  1002253  * 
    12. STRÁNSKÝ Josef  1997  1003423  * 
    13. ŠIBAL Dominik  1999  1003552  * 
    14. ŠMERAL Petr  1975  1000711  * 
    15. TULACH Martin  1991  1003555  * 
    16. UNGER Jaroslav  1999  1003611  * 
    17. VÁCLAVEK Jindřich  1989  1002888  * 
    18. VÁGNER Jakub  1989  1003252  *